główna zawartość
artykuł nr 21

INFORMACJA

Załączniki:
Załącznik 136 KB
artykuł nr 22

Informacja dot. Sesji Rady Gminy Panki planowana na dzień 08.10.2020 r.

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacja epidemiczną dot. pracowników Urzędu Gminy Sesja Rady Gminy Panki planowana na dzień 08.10.2020 r. nie odbędzie się.

artykuł nr 23

Ograniczenia dostępu do placówki KRUS

Załączniki:
Załącznik 503 KB
artykuł nr 24

Ćwiczenia RENEGAGE-SAREX-20

Informuję, że w dniach 6-9 października 2020 r. na terenie Gminy Panki odbędą się ćwiczenia RENEGAGE-SAREX-20. Możliwe będzie naruszenie przestrzeni powietrznej przez statki powietrzne.

artykuł nr 25

Projekt "Pod biało-czerwoną". Zdobądźmy maszt i flagę dla Gminy Panki

obrazek

Ruszył projekt „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Aby projekt mógł zostać zrealizowany, potrzebna jest odpowiednia liczba głosów poparcia online. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na Gminę Panki, Lider Urszula Bujak.

"Pod biało-czerwoną" jest projektem, mającym na celu jednoczenie mieszkańców kraju. Dodatkowo stanowić on będzie upamiętnienie stulecia Bitwy Warszawskiej. Inicjatywa realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.  

Co zrobić, by Rząd Rzeczpospolitej sfinansował zakup masztów i flag w Gminie Panki? Konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby głosów poparcia.. Głosy oddawać można za pośrednictwem formularza, w którym konieczne jest podanie imienia, nazwiska, wybranej Gminy oraz adresu e-mail, lider Urszula Bujak. Formularz dostępny jest tutaj: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Dodatkowo, w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidziany jest udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

Głosy zbierane są do 11 listopada, godziny 23:59.

Zachęcam również do zagłosowania przez domowników.